God Save the King

sl

WikiRank.net
wer. 1.6.3

God Save the King

Jakość:

Hymn Wielkiej Brytanii - brytyjska pieśń patriotyczna. Artykuł „God Save the King“ w słoweńskiej Wikipedii posiada 3.3 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 0 referencji oraz 2 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w włoskiej Wikipedii. Jednak najbardziej popularną wersją językową artykułu jest angielska.

Osiągnięcia za cały czas:
Słoweńska Wikipedia:
1781. najbardziej edytowalny w Słoweńskiej Wikipedii.
Globalna Wikipedia:
9824. miejsce w wielojęzycznym rankingu wszystkich tematów.
3427. miejsce w wielojęzycznym rankingu globalnego ZA.
Osiągnięcia za ostatni miesiąc:
Globalna Wikipedia:
8246. miejsce w wielojęzycznym rankingu wszystkich tematów za ostatni miesiąc.

Od czasu utworzenia artykułu "God Save the King" jego treść była napisana przez 24 zarejestrowanych użytkowników słoweńskiej Wikipedii (1781. miejsce) oraz edytowana przez 4295 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych (3427. miejsce).

Ten artykuł jest cytowany 27 razy w słoweńskiej Wikipedii oraz cytowany 12009 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Słoweński): Nr 56 w październiku 2022 roku
  • Globalny: Nr 15 we wrześniu 2022 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Słoweński): Nr 766 we wrześniu 2022 roku
  • Globalny: Nr 133 we wrześniu 2022 roku

Dla danego artykułu znaleziono 52 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Włoski (it)
God Save the King
83.7692
2Angielski (en)
God Save the King
78.9469
3Portugalski (pt)
God Save the King
77.8871
4Chiński (zh)
天佑國王
59.2004
5Serbsko-chorwacki (sh)
God Save the King
58.2062
6Norweski nynorsk (nn)
God Save the King/Queen
48.3487
7Hebrajski (he)
המנון הממלכה המאוחדת
41.9286
8Angielski uproszczony (simple)
God Save the King
37.0925
9Niemiecki (de)
God Save the King
35.3498
10Szwedzki (sv)
God Save the King
33.5427
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "God Save the King" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
God Save the King
14 186 645
2Niemiecki (de)
God Save the King
2 403 842
3Francuski (fr)
God Save the King
1 904 721
4Hiszpański (es)
God Save the King
1 466 294
5Włoski (it)
God Save the King
1 181 007
6Japoński (ja)
国王陛下万歳
1 165 360
7Rosyjski (ru)
Гимн Великобритании
1 085 001
8Polski (pl)
Hymn Wielkiej Brytanii
753 496
9Chiński (zh)
天佑國王
649 133
10Portugalski (pt)
God Save the King
493 957
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "God Save the King" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
God Save the King
60 542
2Niemiecki (de)
God Save the King
15 180
3Francuski (fr)
God Save the King
6 585
4Japoński (ja)
国王陛下万歳
4 099
5Hiszpański (es)
God Save the King
4 074
6Rosyjski (ru)
Гимн Великобритании
3 174
7Włoski (it)
God Save the King
2 858
8Chiński (zh)
天佑國王
2 826
9Portugalski (pt)
God Save the King
2 246
10Niderlandzki (nl)
God Save the King
1 767
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "God Save the King" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
God Save the King
1 341
2Niemiecki (de)
God Save the King
315
3Francuski (fr)
God Save the King
261
4Włoski (it)
God Save the King
195
5Chiński (zh)
天佑國王
165
6Japoński (ja)
国王陛下万歳
155
7Hiszpański (es)
God Save the King
139
8Rosyjski (ru)
Гимн Великобритании
138
9Niderlandzki (nl)
God Save the King
134
10Polski (pl)
Hymn Wielkiej Brytanii
100
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "God Save the King" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Francuski (fr)
God Save the King
2
2Arabski (ar)
ليحفظ الله الملك
1
3Baskijski (eu)
God Save the Queen
1
4Włoski (it)
God Save the King
1
5Koreański (ko)
영국의 국가
1
6Malajski (ms)
God Save the King
1
7Rosyjski (ru)
Гимн Великобритании
1
8Słowacki (sk)
God Save the King
1
9Azerski (az)
Böyük Britaniya və Şimali İrlandiya Birləşmiş Krallığı himni
0
10Białoruski (be)
Гімн Вялікабрытаніі
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "God Save the King" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
God Save the King
2 122
2Rosyjski (ru)
Гимн Великобритании
663
3Ukraiński (uk)
Боже, бережи короля
603
4Chiński (zh)
天佑國王
540
5Hebrajski (he)
המנון הממלכה המאוחדת
446
6Portugalski (pt)
God Save the King
428
7Japoński (ja)
国王陛下万歳
424
8Koreański (ko)
영국의 국가
424
9Niderlandzki (nl)
God Save the King
412
10Francuski (fr)
God Save the King
355
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Słoweński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Słoweński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Słoweński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Słoweński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Słoweński:
Globalnie:
Cytowania:
Słoweński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
ليحفظ الله الملك
azAzerski
Böyük Britaniya və Şimali İrlandiya Birləşmiş Krallığı himni
beBiałoruski
Гімн Вялікабрытаніі
bgBułgarski
Химн на Великобритания
caKataloński
God Save the King
csCzeski
Hymna Spojeného království
daDuński
God Save the King
deNiemiecki
God Save the King
elGrecki
God Save the King
enAngielski
God Save the King
eoEsperanto
God Save the King (himno)
esHiszpański
God Save the King
etEstoński
God Save the King
euBaskijski
God Save the Queen
faPerski
خدا نگهدار پادشاه باد
fiFiński
God Save the King
frFrancuski
God Save the King
glGalicyjski
God Save the King
heHebrajski
המנון הממלכה המאוחדת
hiHindi
गॉड सेव द क्वीन
hrChorwacki
God Save the King
huWęgierski
Az Egyesült Királyság himnusza
hyOrmiański
Մեծ Բրիտանիայի օրհներգ
idIndonezyjski
God Save the King
itWłoski
God Save the King
jaJapoński
国王陛下万歳
kaGruziński
გაერთიანებული სამეფოს ჰიმნი
kkKazachski
Ұлыбритания әнұраны
koKoreański
영국의 국가
laŁaciński
God Save the King
ltLitewski
Jungtinės Karalystės himnas
msMalajski
God Save the King
nlNiderlandzki
God Save the King
nnNorweski nynorsk
God Save the King/Queen
noNorweski
God Save the King/Queen
plPolski
Hymn Wielkiej Brytanii
ptPortugalski
God Save the King
roRumuński
God Save the King
ruRosyjski
Гимн Великобритании
shSerbsko-chorwacki
God Save the King
simpleAngielski uproszczony
God Save the King
skSłowacki
God Save the King
slSłoweński
God Save the King
srSerbski
Химна Уједињеног Краљевства
svSzwedzki
God Save the King
taTamilski
பிரித்தானிய நாட்டுப்பண்
thTajski
ก็อดเซฟเดอะคิง
trTurecki
God Save the King
ukUkraiński
Боже, бережи короля
viWietnamski
Chúa phù hộ Quốc vương
voVolapük
God Save the King
zhChiński
天佑國王

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Słoweński:
Nr 766
09.2022
Globalny:
Nr 133
09.2022

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Słoweński:
Nr 56
10.2022
Globalny:
Nr 15
09.2022

Historia rankingu popularności lokalnej

Historia rankingu popularności globalnej

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W słoweńskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Pavle Čelik, Vzhodni Kongo, Senegal, Miha Jazbinšek, Svetovno prvenstvo v nogometu, Vilko Filač, Odilo Globočnik, Seznam osebnosti iz Občine Zreče, Belopeška jezera, Horjul.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji